Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 30. mars
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Belships 4.005.6441.00%
Wilson 7.038.3819.20%
SeaBird Exploration 8.509.9917.53%
Fred. Olsen Energy 23.9027.9016.74%
Byggma 91.00106.0016.48%
Hiddn Solutions 2.462.8515.85%
Sevan Drilling 4.074.7115.72%
Odfjell Drilling 15.9018.4015.72%
Odfjell ser. A 29.2033.6015.07%
Gaming Innovation G... 4.405.0514.77%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Farstad Shipping 1.890.35-81.48%
Havila Shipping 0.270.18-33.33%
Polarcus 0.390.27-30.77%
NEL 2.902.14-26.21%
REC Silicon 1.321.04-21.36%
RenoNorden 1.000.81-19.00%
I.M. Skaugen 8.917.23-18.86%
Oceanteam 5.124.17-18.55%
NEXT Biometrics Gr... 109.0089.25-18.12%
Prosafe 40.3033.50-16.87%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Havyard Group 2.7514.35421.82%
Nordic Nanovector 18.9087.50362.96%
InterOil Exploration... 1.788.15357.87%
Asetek 18.0077.50330.56%
Questerre Energy C... 1.164.68303.45%
Norwegian Energy C... 59.50238.00300.00%
I.M. Skaugen 2.067.23250.97%
Odfjell Drilling 5.8818.40212.93%
Archer 4.8314.55201.24%
Targovax 7.9022.60186.08%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Hiddn Solutions 134.002.85-97.87%
RenoNorden 37.000.81-97.81%
Farstad Shipping 13.300.35-97.37%
Prosafe 488.0033.50-93.14%
Havila Shipping 1.810.18-90.06%
Solon Eiendom 160.0020.70-87.06%
Polarcus 1.240.27-78.23%
DOF 3.940.97-75.38%
BW Offshore Limite... 65.0021.50-66.92%
Skiens Aktiemølle 90.0031.00-65.56%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
torsdag 30/03-2017 12:42:45