Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: mandag 24. juli
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Storm Real Estate 0.690.9639.13%
RenoNorden 4.476.1537.58%
Funcom 2.383.1532.35%
DOF 0.750.9628.00%
Prosafe 24.6030.8025.20%
Archer 9.3111.4022.45%
BW LPG 28.9835.3922.12%
Storebrand 54.2066.1021.96%
Avance Gas Holding 20.5025.0021.95%
RAK Petroleum 6.217.5020.77%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 13.358.37-37.30%
Norske Skogindustr... 0.800.51-36.25%
Norwegian Air Shut... 244.00181.00-25.82%
Panoro Energy 4.783.94-17.57%
Sevan Drilling 3.552.95-16.90%
Havyard Group 18.5016.10-12.97%
GC Rieber Shipping 11.5010.10-12.17%
Atea 111.5099.00-11.21%
Atlantic Petroleum 13.5012.00-11.11%
Nordic Nanovector 81.3072.50-10.82%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 23.20106.00356.90%
Odfjell Drilling 4.9021.30334.69%
Questerre Energy C... 1.234.75286.18%
I.M. Skaugen 2.177.69254.38%
InterOil Exploration... 1.996.44223.62%
Norwegian Energy C... 80.75254.00214.55%
Nordic Nanovector 24.3072.50198.35%
Funcom 1.093.15188.99%
Wallenius Wilhelmse... 20.1048.70142.29%
Targovax 7.8018.60138.46%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 428.006.15-98.56%
Farstad Shipping 9.200.28-96.96%
Hiddn Solutions 68.002.70-96.03%
Havila Shipping 1.990.16-91.96%
Seadrill 26.153.46-86.77%
Norske Skogindustr... 3.450.51-85.22%
Storm Real Estate 6.250.96-84.64%
Solon Eiendom 122.0019.00-84.43%
Skiens Aktiemølle 103.0018.60-81.94%
Polarcus 6.001.94-67.67%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Nasdaq, Nyse, Amex
mandag 24/07-2017 20:45:21