Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: lørdag 18. november
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.172.2693.16%
Wilson 8.2110.6029.11%
Aker BP 154.50198.6028.54%
Sevan Marine 10.9514.0027.85%
Wallenius Wilhelmse... 45.0056.0024.44%
Borgestad 49.5061.0023.23%
Intex Resources 1.171.4423.08%
Electromagnetic Ge... 3.143.8622.93%
Schibsted ser. B 188.50225.0019.36%
Solvang 26.1031.0018.77%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
I.M. Skaugen 4.142.07-50.00%
Prosafe 18.009.19-48.94%
Oceanteam 2.241.48-33.93%
Asetek 119.5088.00-26.36%
Petroleum Geo-Serv... 15.9012.02-24.40%
Saferoad Holding 29.8023.40-21.48%
Norske Skogindustr... 0.810.64-20.99%
Borregaard 92.5073.25-20.81%
Norwegian Air Shut... 240.00190.90-20.46%
InterOil Exploration... 2.962.42-18.24%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Songa Offshore 19.0059.50213.16%
Norwegian Energy C... 94.75270.00184.96%
Odfjell Drilling 12.6035.00177.78%
Wallenius Wilhelmse... 28.7056.0095.12%
Zalaris 29.6052.5077.36%
Kongsberg Automot... 5.9810.1569.73%
Questerre Energy C... 2.774.6768.59%
SAS AB 14.3023.9067.13%
Bergen Group 1.252.0664.80%
Golden Ocean Group 36.2059.3563.95%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 6.500.29-95.54%
Havila Shipping 0.970.12-87.63%
Seadrill 19.692.51-87.25%
Hiddn Solutions 14.002.22-84.14%
Storm Real Estate 3.850.76-80.26%
Norske Skogindustr... 3.040.64-78.95%
NEXT Biometrics Gr... 149.0042.30-71.61%
Cxense 147.5043.50-70.51%
Polarcus 2.900.89-69.31%
Prosafe 28.009.19-67.18%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
lørdag 18/11-2017 09:19:58