Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 17. januar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Storm Real Estate 0.681.1873.53%
InterOil Exploration... 2.213.6464.71%
Petroleum Geo-Serv... 15.3824.2457.61%
Polarcus 0.851.2041.18%
Panoro Energy 5.567.6237.05%
Prosafe 10.1013.6635.25%
SeaBird Exploration 0.260.3534.62%
BerGenBio 22.0028.8030.91%
Reach Subsea 2.092.7029.19%
Electromagnetic Ge... 3.754.7326.13%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SAS AB 23.5020.00-14.89%
Havila Shipping 13.0011.30-13.08%
NEXT Biometrics Gr... 54.7548.55-11.32%
XACT OBX Bear 39.0735.88-8.16%
Solstad Farstad 6.455.97-7.44%
Siem Offshore 2.101.95-7.14%
Arendals Fossekomp... 3 550.003 300.00-7.04%
Borregaard 78.0072.70-6.79%
Orkla 86.6081.42-5.98%
SalMar 238.50224.40-5.91%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 15.8038.65144.62%
Songa Offshore 30.7060.0095.44%
Kongsberg Automot... 5.9011.2891.19%
Wilson 8.0015.0087.50%
Targovax 11.8021.0077.97%
EVRY 17.8030.9073.60%
Gaming Innovation G... 2.995.1772.91%
Golden Ocean Group 41.0069.7070.00%
Asetek 57.5095.2065.57%
Element 2.403.9765.42%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 21.600.35-98.38%
RenoNorden 125.004.99-96.01%
Farstad Shipping 3.620.28-92.27%
Seadrill 27.532.14-92.22%
Havila Shipping 133.0011.30-91.50%
Norske Skogindustr... 2.870.25-91.29%
Sevan Drilling 6.791.29-81.00%
Storm Real Estate 5.101.18-76.86%
Avocet Mining PLC 8.542.09-75.53%
Polarcus 4.501.20-73.33%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
onsdag 17/01-2018 09:51:20