Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: tirsdag 26. september
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Seadrill 1.473.02105.44%
Fred. Olsen Energy 9.0313.8052.82%
Electromagnetic Ge... 2.173.2147.93%
Bergen Group 1.722.5347.09%
Panoro Energy 3.194.5041.07%
Wentworth Resourc... 2.122.9137.26%
SAS AB 17.9024.2035.20%
Odfjell Drilling 23.2029.6027.59%
Petroleum Geo-Serv... 15.2518.7222.75%
Songa Offshore 42.6052.0022.07%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Sevan Drilling 2.451.29-47.35%
Norske Skogindustr... 0.900.49-45.56%
SeaBird Exploration 0.460.28-39.13%
Avocet Mining 3.652.40-34.25%
I.M. Skaugen 6.914.90-29.09%
Oceanteam 3.032.15-29.04%
NEXT Biometrics Gr... 67.0051.50-23.13%
Skiens Aktiemølle 15.0011.60-22.67%
Thin Film Electronic... 3.312.77-16.31%
Hiddn Solutions 2.522.12-15.87%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 1.255.63350.40%
Odfjell Drilling 8.1229.60264.53%
Norwegian Energy C... 86.75305.00251.59%
Asetek 36.80120.00226.09%
Songa Offshore 19.0052.00173.68%
Archer 4.3511.70168.97%
I.M. Skaugen 2.064.90137.86%
InterOil Exploration... 1.613.40111.18%
Akastor 8.2416.90105.10%
Jinhui Shipping and ... 4.939.8599.80%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 380.004.99-98.69%
SeaBird Exploration 9.120.28-96.93%
Farstad Shipping 7.330.28-96.18%
Havila Shipping 1.570.16-89.81%
Hiddn Solutions 18.002.12-88.22%
Storm Real Estate 6.300.78-87.62%
Norske Skogindustr... 3.030.49-83.83%
Seadrill 16.003.02-81.12%
Skiens Aktiemølle 59.2511.60-80.42%
Avocet Mining 9.792.40-75.49%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Nasdaq, Nyse, Amex, Unoterte Norge
tirsdag 26/09-2017 16:26:34