Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: lørdag 27. mai
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Bergen Group 2.093.3560.29%
Asetek 76.50107.5040.52%
Wilson 7.039.5035.14%
Havyard Group 15.2020.0031.58%
Polarcus 2.202.8228.18%
NTS 40.0051.0027.50%
Targovax 22.3027.9025.11%
The Scottish Salmon... 8.6810.5521.54%
Bouvet 145.00172.0018.62%
Atlantic Petroleum 12.5014.8018.40%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 17.605.10-71.02%
SeaBird Exploration 9.445.33-43.54%
Storm Real Estate 4.192.90-30.79%
Oceanteam 6.754.70-30.37%
Apptix 0.970.71-26.80%
Ekornes 135.00102.50-24.07%
Seadrill 5.894.47-23.98%
Biotec Pharmacon 8.036.35-20.92%
Golden Ocean Group 66.2553.00-20.00%
Navamedic 13.0010.40-20.00%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 21.80107.50393.12%
InterOil Exploration... 1.818.06345.30%
Questerre Energy C... 1.094.43306.42%
Odfjell Drilling 4.7118.20286.41%
Nordic Nanovector 27.10103.50281.92%
Targovax 7.9027.90253.16%
I.M. Skaugen 2.468.50245.53%
Norwegian Energy C... 84.00267.00217.86%
Data Respons 11.4028.40149.12%
Havyard Group 8.7020.00129.89%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 550.005.10-99.07%
Farstad Shipping 11.300.31-97.26%
Hiddn Solutions 91.002.91-96.80%
Prosafe 331.0028.40-91.42%
Havila Shipping 1.820.17-90.66%
Solon Eiendom 136.0019.50-85.66%
Seadrill 27.324.47-83.62%
DOF 4.000.88-78.00%
Skiens Aktiemølle 87.0019.90-77.13%
Apptix 2.000.71-64.50%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
lørdag 27/05-2017 21:26:05