Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 24. juni
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
InterOil Exploration... 3.055.2572.13%
Nordic Nanovector 47.9865.9037.35%
Frontline 38.3850.3531.19%
Indre Sogn Spareban... 78.00102.0030.77%
Hexagon Composite... 20.9026.2025.36%
Polarcus 2.122.6525.00%
Wilson 16.4020.0021.95%
Solstad Farstad 5.526.4717.21%
Panoro Energy 11.0512.9517.19%
SeaBird Exploration 0.200.2316.80%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 13.677.60-44.40%
Questerre Energy C... 5.843.31-43.39%
Targovax 17.6011.50-34.66%
REC Silicon 1.310.99-24.75%
Element 4.083.12-23.53%
IDEX 2.982.36-20.81%
SAS AB 19.8216.70-15.74%
BerGenBio 47.3039.90-15.64%
Seadrill 3.553.04-14.38%
Biotec Pharmacon 6.405.50-14.06%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.8312.95168.12%
Petroleum Geo-Serv... 14.3736.89156.72%
Aker BP 122.00305.80150.66%
Wilson 8.2020.00143.90%
Element 1.473.12112.24%
Aker 282.00590.00109.22%
BW Offshore Limite... 21.2042.1098.58%
DNO 7.5114.3591.01%
PCI Biotech Holding 24.4046.3589.96%
Odfjell Drilling 18.7034.6085.03%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.640.23-95.01%
I.M. Skaugen 7.000.85-87.86%
Elkem 235.0038.10-83.79%
IDEX 7.762.36-69.59%
Thin Film Electronic... 3.941.76-55.43%
Napatech 23.0011.95-48.04%
Höegh LNG Holdings 81.2544.15-45.66%
Targovax 20.8011.50-44.71%
Fred. Olsen Energy 13.607.60-44.12%
NEXT Biometrics Gr... 65.0036.55-43.77%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
søndag 24/06-2018 01:47:31